Máte 0 položiek vo vašom košíku.

Rozdiely medzi základnými typmi jednostranných roll upov

8.1. 2018

Zháňate roll up, ale neviete si rady s výberom? Na trhu je veľké množstvo týchto reklamných stojanov a niekedy nie je ľahké sa v nich vyznať. Vybrali sme z našej ponuky jednostranné roll upy, ktoré vám v tomto článku trochu priblížime.

BASIC

Základný model na krátkodobejšiu prezentáciu. Hliníkové telo, zaklapávacia lišta a otočné nohy pre lepšiu stabilitu. Taška bez polstrovania. Nie je vhodný na časté prenášanie.

   

STANDARD

Vylepšený základný model, leštený hliník s čierno lakovanými bokmi a packami na nohách. Taška s polstrovaním, vhodnejšie na častejšiu prepravu. Vďaka vyššej hmotnosti je stabilnejší než varianta WASP.
 

PREMIUM

Prémiový základný model, leštený hliník s čierno lakovanými bokmi a packami na nohách. Obsahuje vnútorný stabilizátor a závažie pre maximálnu stabilitu. Polstrovaná taška obsahuje naviac textilnú ochrannú vložku.

EXCLUSIVE

Roll up strednej triedy v originálnom designovom prevedení. Má teleskopickú tyč a kvalitnú tašku. Vyzerá exluzívne, jeho pridaná hodnota je predovšetkým v designe.

­BARRACUDA

Roll up Barracuda sa vyznačuje jednoduchou výmenou grafiky vďaka patentovanej poistke. Má jednoduchý valčekový design a tiež teleskopickú tyč a nastaviteľné nohy na väčšiu stabilitu.

STANDARD 2

Liberty je špecifický predovšetkým svojím neopozeraným a jednoduchým valčekovým designom. Roll up patrí do základnej kategórie, stabilitu zaisťujú široké otočné nohy. Súčasťou je polstrovaná taška na transfery.

MERLIN

Roll up Merlin je vhodný pre náročných klientov, ktorí požadujú veľmi častú výmenu alebo striedanie grafiky. Tú umožňujú výmenné kazety, v ktorých je grafika upevnená. Kazeta sa dá zo strojčeka ľahko vyňať a nahradiť inou, v ktorej je pripevnená nová grafika.

¨

ORIENT

Orient je roll up strednej triedy. Disponuje nielen zaujímavým designom, ale predovšetkým je to jediný roll up s predným vysúváním grafiky. Grafika sa upevňuje univerzálnou lištou a jej výmena je tak veľmi jednoduchá.

ORIGINAL+

Roll up Original+ je jednotkou vo svojom obore. Jedná sa o roll up prémiovej triedy. Oproti vyššie spomenutým roll upom ponúka naviac teleskopickú tyč, výmennú hornú i spodnú lištu pre častú výmenu grafiky. Naviac k nemu môžete zakúpiť i príslušenstvo – police, držiaky na letáky atď... Vyrába sa v šírke až 300cm.