blog

Ako správne vybrať reklamný stojan áčko?

Reklamné stojany áčka svojim tvarom pripomínajú písmeno A, preto sa pre nich vžil názov „reklamné áčka“. Dajú sa ale nájsť aj pod názvami ako reklamné cedule, reklamné tabule či stojany. Tieto reklamné stojany áčka nájdu využitie pre vnútornú aj vonkajšiu prezentáciu.

Je možné ich deliť na niekoľko druhov, ktoré sa líšia podľa svojej základne a stability.

Stojan Áčko

Klasický reklamný stojan áčko

Jednoduchý obojstranný reklamný stojan áčko s hliníkovou konštrukciou. Takéto reklamné áčko je vďaka svojej nízkej váhe ľahko prenosné, ale neodporúčame ho však používať pri silnejšom vetre. Klasické reklamné áčko je vo formátoch A1, A2, B1 a B2. Dodávame ich bez tlače alebo s konkrétnou tlačou vašej grafiky pre obe strany.

Stojan Áčko

Reklamný stojan áčko s oceľovou konštrukciou

Kovový reklamný stojan áčko s oceľovou konštrukciou a obojstrannou potlačou. Bytelná oceľová konštrukcia zaručuje tomuto reklamnému stojanu áčko odolnosť proti vetru. Toto reklamné áčko je v najpoužívanejšom formáte A1. Dodávame ich bez tlače alebo s konkrétnou tlačou vašej grafiky pre obe strany.

Stojan Áčko

Reklamný stojan áčko so základňou na vodu

Reklamný stojan áčko so základňou na vodu je tvorený z dvoch častí. Plastová podstava reklamného stojana je dutá a je schopná pojať niekoľko desiatok litrov vody, či piesku. Druhou časťou je potom kovová konštrukcia. Vďaka svojej vysokej váhe je tento reklamný stojan áčko vhodný do silného vetra. Toto reklamné áčko je v najpoužívanejšom formáte A1. Dodávame ich bez tlače alebo s konkrétnou tlačou vašej grafiky pre obe strany.

Pre potlač zvoľte vhodnú metódu podľa spôsobu použitia:

Plagát - najlacnejšie riešenie, jednoduchá výmena, nízka životnosť - zvoľte, pokiaľ potrebujete často meniť grafický motív matný papier 115g/m2.

Samolepka - dlhá životnosť, stálosť farieb, zmena motívu znamená prelepenie - zvoľte, pokiaľ nepotrebujete často meniť grafický motív monomerická samolepka s UV ochranou lamináciou.

Magnetka - jednoduchá a rýchla výmena, pre časté zmeny motívu - zvoľte, ak potrebujete často meniť grafický motív (alebo máte opakujúce sa motívy a vymieňate ich) spodná časť magnetky je samolepiaci film, vrchná časť je potlačená vašou grafikou.